Pages

Subscribe:

Σάββατο 9 Αυγούστου 2014

ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Πάτρας τα Άνω Κρεμαστά!

Τα Άνω Κρεμαστά ήταν η νικήτρια ομάδα του μεγάλου τελικού στο τουρνουά ποδοσφαίρου UNDER 17 (7X7) που διοργάνωσε το αθλητικό κέντρο Rossoneri και το αθλητικό κέντρο Atlas Sport Center στην Λεύκα.

Στον τελικό που διεξήχθη στον Άτλα τα Άνω Κρεμαστά που φορούσε εμφανίσεις της Παναχαϊκής, επικράτησε εύκολα με 8-0 των Cebollitas και αναδείχθηκε δικαίως ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΠΑΤΡΑΣ για το 2014!

Τα γκολ για τους νικητές πέτυχαν οι: Μπίτρας (1), Σαλάγας (2), Κατριβέσης (2), Παπαδόπουλος (2) και ένα αυτογκόλ.

Σε ένδειξη fair play τα Άνω Κρεμαστά παρατάχθηκαν με 6 παίκτες, αναγνωρίζοντας τις απουσίες των Cebollitas!

Στους νικητές και στους φιναλίστ μοιράστηκαν μετάλλια και Κύπελλο, ενώ στα Άνω Κρεμαστά δόθηκε δωροεπιταγή από το αθλητικό κατάστημα του Γιώργου Αθανασόπουλου (G & A Sports).

*Θα ακολουθήσει φωτογραφικό υλικό από τον Άγγελο Πανταζή.