Pages

Subscribe:

Πέμπτη 28 Αυγούστου 2014

Οι Νέοι της Παναχαϊκής 3-1 τον Άρη Πατρών

Φιλική νίκη με σκορ 3-1 πέτυχε η ομάδα Νέων της Παναχαϊκής με αντίπαλο τον Άρη Πατρών στο γήπεδο των Πετεινών στην Εγλυκάδα.

Tα γκολ για τους «κοκκινόμαυρους» σημείωσαν οι Ρουμπάτος, Τσαρτόλιας  και Βασιλείου, , είχε μειώσει προσωρινά ο Λυμπέρης για τον Άρη.

Οι "κοκκινόμαυροι" πέταγαν φωτιές, δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες, δείχνοντας την καλή δουλειά που γίνεται το τελευταίο διάστημα.

Το Σάββατο στις 16.00 έχει προγραμματιστεί φιλικό στο "Ντα Λουζ" με τον Πήγασο Μπεγουλακίου.

Μοναδική εκκρεμότητα για να κλείσει το ρόστερ είναι η απόκτηση των αδερφών Κόκκα από τον Δαβουρλή.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:
Α’ ημίχρονο: Μίχος, Βλάχος, Ιωάννου, Λεγάτος, Ρίλντι, Αντζουλάς, Τσαβαλάς, Γκόρος, Τσαρτόλιας, Καραβοκύρης, Ρουμπάτος.

Β’ ημίχρονο: Τζικόπουλος, Κανελλόπουλος, Θ. Παπαδόπουλος, Λεγάτος, Τριανταφυλλόπουλος, Τσαρτόλιας, Αποστολόπουλος, Κώστας Γιάννης, Ρουμπάτος, Κοτσίνης, Αποστολόπουλος.

Αγωνίστηκαν επίσης οι: Κοντογιώργης, Κωνσταντακόπουλος, Τζόλας, Δημητρακόπουλος, Βασιλείου